Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Waliny

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Lisów

Lisów(Waliny + 22 km)

549 999 zł148,30 m² 3 708,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Solidnie wybudowany dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Lisów, gmina Jedlińsk, powiat radomski. Nieruchomość została wybudowana z wysokiej klasy cegły.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²1 400 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo - usługowego o powierzchni 1400 m2 zlokalizowanej w dzielnicy Żakowice w Radomiu. Podstawowe informacje. -.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł43,10 m² 7 889 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne mieszkanie na parterze o pow. 43,10 m2 po generalnym remoncie. Położone w samym Centrum miasta. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 598 m² 181,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Krychnowickiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 523 zł57,99 m² 7 958,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 57,99 m / parter / taras / ogródek 62 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Zdziechów

Zdziechów(Waliny + 11 km)

86 325 zł1 151 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na teren przyszłego super osiedla pod Szydłowcem! To pierwsza etap przedaży działek, które będą wposażone w prąd i wodę - każda! Spiesz się i rezerwuj już dziś! Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł70,92 m² 4 300,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszczącego się w ogrodzonej posesji przy ul. Marii Curie- skłodowskiej w Radomiu. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Kaszewska Wola